Krioterapia włosów – Twoje włosy Ci podziękują!

Krioterapia włosów – Twoje włosy Ci podziękują!

21 lipca, 2022 0 przez Redakcja

Jeżeli jesteś jedną z tych osób, które lubią zmieniać fryzurę często i dość drastycznie, to wiesz również na pewno, jak istotna jest odpowiednia pielęgnacja włosów, narażanych na różnego rodzaju uszkodzenia. Zabiegiem chętnie wykonywanym na własną rękę, a przy tym bardzo niszczącym włosy jest na przykład ich domowe rozjaśnianie. Każdy z nas przynajmniej raz w życiu słyszał historię, kończącą się spalonymi włosami, z którymi nie można nic zrobić. Właśnie z myślą o takich osobach powstał zabieg krioterapii włosów. Chciałbyś dowiedzieć się więcej o tej nowatorskiej technice radzenia sobie z uszkodzonymi włosami? W takim razie serdecznie zachęcamy do dalszej lektury!

Krioterapia włosów – nowatorska metoda regeneracji

Krioterapia włosów jest wyjątkową metodą, ponieważ przy jej wykonywaniu wykorzystuje się specjalne urządzenie zwane Frozen Machine, które wytwarza zimno. Sama maszyna przypomina prostownicę i tak też jest używana. Jej płytki wychładzają się do temperatury nawet -20 stopni, a na ich powierzchni wytwarza się szron. Dzięki działaniu zimna, nasze włosy są błyszczące oraz zdecydowanie odżywione. Sam zabieg oddziałuje na nasze włosy zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Osiągnięte efekty są wyjątkowo długotrwałe, jeżeli tylko pamiętamy o właściwej pielęgnacji, a farbowanie, czy rozjaśnianie włosów pozostawiamy w rękach profesjonalistów.

Krioterapia włosów – znajdź profesjonalistę!

Niezaprzeczalnie, na zabieg krioterapii włosów najrozsądniej jest udać się do profesjonalnego salonu fryzjerskiego, takiego jak na przykład https://zarembasalony.pl/uslugi/krioterapia-wlosow/. Tylko wtedy bowiem będziemy mieć pewność, że zostanie on wykonany dobrze, a efekty będą długotrwałe. Fryzjer będzie mógł również ocenić dokładny stan naszych włosów oraz doradzić nam w kwestii ich odpowiedniej pielęgnacji. Zależy Ci na wysokiej jakości usługach, a także dobrym stanie Twoich włosów? W takim razie koniecznie udaj się na zabieg krioterapii włosów do salonu fryzjerskiego.